Workshopy a individuální lekce

Online hodina
Cena: individuální

Lekce jsou přizpůsobeny tak, aby vyhovovaly vašim osobním potřebám, a to kombinací fyzické i mentální povahy. Ať už jste úplný začátečník, zkušený jogín nebo lektor jógy, ráda vás povedu k rozvoji vaší jógové zkušenosti v bezpečném a progresivním charakteru.

  • Pokud si říkáte, že byste kolektivní hodinu jógy nezvládli, protože jste tak příšerně neohební a vůbec nevíte, jak by vám jóga mohla pomoci, tak uvidíte, že po pár individuálních hodinách vyrazíte sebejistě do nejbližšího jóga centra se zájmem a potěšením. Získáte dobrý pocit sami ze sebe, začnete mít radost z pohodlného pohybu a budete se těšit na další lekce.
  • Máte zdravotní problémy a hledáte další možnost jak si ulevit od bolesti, špatného trávení nebo stresu? Mé soukromé lekce, jsou provázány dlouhou zkušeností s jógovou terapií. Co to znamená? Používám jógu v kombinaci s funkčním cvičením, jako je spirální stabilizace páteře, kalistenika a další metody, které umožnují regeneraci pohybového aparátu, stablilizaci páteře a velkých kloubů a v neposlední řadě tyto metody vedou k zlepšení mobility těla. Myslím si, že prevence, ať už je to v oblasti zdraví nebo jakého koliv rizikového chování, je klíčová. Pokud se však již obtíže ojeví a trápí vás bolest, jógová terapie může být jednou z možností k lepším zítřkům.
  • Slyšeli jste o józe, že je to prý dobré pro vaše zdraví, že to léčí stres a vaše tělo se pak bude ohýbat jako luk? Také jsem to slyšela, ale nesouhlasím s tímto výrokem. Nic a nikdo vám nedá pevné zdraví. Pouze vy sami se o to můžete pokusit. Nebojte se udělat v životě změnu, udělat dnes něco jinak a vytrhněte se ze “zajetých“ sice zdánlivě pohodlných, ale neprospěšných pohybů. Sedněte si za stolem vzpřímeně nebo třeba poprvé vyzkoušejte pohodlí koberce v obýváku a lehněte si na zem na záda přes srolovanou deku pod páteří, místo zkroucené polohy na gauči.
  • Jukněte na má krátká videa, která můžou odstartovat motivaci k tomu, žít jinak a bez bolestí. Zarezervujte si lekci v čas, kdy vám to vyhovuje.